Сергій Власенко: Через реалізацію Мінських домовленостей РФ прагне посилити свій вплив на Україну

Всіма можливими методами країна-агресор прагне поширити свій вплив на Україну, змушуючи виконувати неприйнятні Мінські домовленості. Щоб протистояти ворогу, нам треба актуалізувати реалізацію Будапештського меморандуму, а також фінансово посилити армію та підтримати економіку.

На цьому під час виступу з трибуни Верховної Ради наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко.

«Третій місяць, використовуючи зброю, всі дипломатичні можливості, Путін робить спробу примусити Україну виконати «Мінські договорняки», тому що це може призвести до абсолютного зростання впливу країни-агресора  на зовнішню та внутрішню політику України. А може бути ще гірший сценарій. Мінські домовленості – це саме те словосполучення, яке найчастіше  використовує Путін, говорячи про Україну. Саме тому він так наполягає на їх виконанні, щоб Україна потрапила під тотальний вплив РФ», – зазначив Сергій Власенко.

За його словами, Мінські домовленості є  абсолютно неприйнятним для України, тому потрібно шукати альтернативні шляхи протистояння країні-агресору.

«Одним із них є імплементація положень Будапештського меморандуму, про що все більше заявляють іноземні політики найвищого рівня. Ми теж повинні використовувати цю «зброю», – переконаний народний депутат.

Крім того, він закликав монобільшість ухвалити рішення, які зроблять українську армію сильнішою, а також підтримати малих підприємців.

«Нам обіцяли, що на засіданні будуть розглянуті зміни до бюджету, і буде збільшено фінансування Міністерства оборони. На жаль, цього не відбулось. Нам також обіцяли, що будуть внесені зміни до закону, і ФОПи зможуть отримати те, за що стояли перед Верховною Радою. Однак питання ФОПів взагалі знімається з порядку денного. Так не має бути. «Батьківщина» вимагає ухвалення законів, які відтермінують введення касових апаратів і дозволять малому й середньому бізнесу в ці складні часи хоч якось існувати», – наголосив Сергій Власенко.

Фото:Visti.news