Meta запускає програму допомоги для відновлення економіки України, що має на меті надання підтримки малому та середньому бізнесу. Різноманітні освітні ресурси тепер доступні українським підприємцям безоплатно, зокрема понад 20 курсів Blueprint, а також навчальна платформа Meta Boost українською мовою, повідомляє Мінцифри.
За даними Європейської комісії, до вторгнення Росії малі та середні підприємства відігравали значну роль у створенні робочих місць, становлячи 63,8% від загального числа зайнятого населення України. Війна призвела до того, що 50% українських підприємств повністю закрилися, тоді як інша половина змушена працювати набагато менше від своїх можливостей (за даними Програми розвитку організації Об’єднаних Націй до 2022 року).
Програма економічного відновлення охоплює запуск спеціального інформаційного центру з безліччю безоплатних семінарів і тренінгів, як-от Meta Blueprint і Meta Boost. Крім того, на ресурсі можна буде знайти історії успішних українських підприємств, що надихають, важливу інформацію про локальні партнерські програми та багато інших корисних ресурсів. WhatsApp оголосив про запуск простого та зручного у використанні чатбота, щоб зробити процес навчання ще більш ефективним. Усі ресурси будуть доступні підприємцям українською мовою. Програма спрямована на забезпечення доступу до інформації, навчання та відкриття нових можливостей для власників бізнесу.
Meta Blueprint — це глобальна освітня програма, яка дозволяє її учасникам розширити свої знання і розвинути навички в галузі цифрового маркетингу та соціальних мереж. Вона містить десятки тренінгів і семінарів та надає можливість отримати сертифікат, що підтверджує компетентність учасника. Програма спрямована на підвищення кваліфікації й навчання малого й середнього бізнесу передового контенту, починаючи від початку роботи з рекламою і закінчуючи реалізацією креативних стратегій. Платформа Meta Boost надає доступ до численних онлайн-семінарів про те, як ефективно створювати імідж компанії, підвищувати впізнаваність бренду, підтримувати зв’язок із клієнтами й створювати цікавий і захопливий контент. Українські підприємці отримають безоплатний доступ до корисного навчального контенту, а також до необхідних ресурсів, які допоможуть їм поліпшити свої навички.